Замовити дзвінок
Власники для власників: новий формат комунікації між українськими підприємцями
02.10.2018

У суботу, 29 вересня, відбувся дружній візит власників малого та середнього бізнесу на ПрАТ «Івано-Франківськцемент» в рамках проекту Івано-Франківської Групи розвитку бізнесу Owners For Owners / Власники для Власників. Участь взяли 17 власників і керівників з Івано-Франківська та Коломиї.

Під час кількагодинної зустрічі гості мали можливість відвідати цементне та шиферне виробництва, піднятися на етажерку теплообмінників та побувати в центрі управління, обговорити актуальні для себе теми, поставити запитання голові правління Миколі Федоровичу Круцю та директору виробництва.

Зустріч була максимально відкритою та легкою – пропри дощову погоду, учасники жартували, обмінювалися історіями та ділилися особистим досвідом. Серед присутніх були власники бізнесу різних напрямків – ресторатори, консалтери, страховики, будівельники, виробники вікон, меблів та ін. Це – новий формат комунікації між бізнесом, важливий для розвитку українського підприємництва. Бо тільки спільно вирішуючи проблеми та заручаючись підтримкою один одного, ми можемо втілювати свою місію – будувати Україну щодня.