Про компанію


ПрАТ «Івано-Франківськцемент» – це високотехнологічний  потужний комплекс виробництв промисловості будівельних матеріалів у с. Ямниця Івано-Франківської області. Ми виробляємо більше 300 найменувань продукції, основні напрямки з яких цемент, шифер та гіпс.

Ми надійні. Тут працюють понад 2 тисячі людей. Наші спеціалісти мають доступ до найновіших технологій у галузі, а також можливість безперервно навчатися та вдосконалювати свої знання завдяки налагодженій співпраці з українськими та європейськими вищими навчальними закладами. Ми турбуємося про здоров’я й добробут наших працівників, забезпечуючи їм повний соціальний захист та  можливості кар’єрного росту.

Ми чесні. Завдяки сучасному обладнанню і лабораторному контролю якості, ми можемо гарантувати  стабільні поставки та надійну продукцію. Ми використовуємо власну сировину, самі добуваємо та транспортуємо породу, мінімізуючи відходи завдяки внутрішньому обміну ресурсами між різними виробництвами. Нам важливий стан довкілля, тож ми відповідально підходимо до його використання.

Ми розвиваємося. Кожна третя тонна цементу, реалізована в Україні, виготовлена на нашому підприємстві. Ми – єдині вітчизняні виробники безазбестових (волокнисто-цементних) шиферних листів, що є новою для України технологією. Вчимося у передових світових виробництв, бо тільки завдяки постійному розвиткові ринок може зробити якісний стрибок угору. І ми готові не зупинятися на досягнутому.