Кар’єра

Бажаєте приєднатися до команди?

Перегляньте список актуальних вакансій та надішліть нам своє резюме. Навіть якщо наразі у нас немає для вас пропозиції, ми зв’яжемося з вами, як тільки вона появиться.

Якщо виникли труднощі при написанні резюме, універсальну форму для заповнення можна завантажити  ТУТ. Заповнену анкету чи резюме надішліть на електронну адресу personal@ifcem.if.ua, в темі листа вкажіть назву посади, на яку претендуєте.

При прийнятті на роботу

З кожним працівником укладається трудовий договір. Ми проводимо навчання щодо техніки безпеки, виробничої санітарії, гігієни праці, вимог протипожежної охорони та інших спеціальних правил, які стосуються виробничої безпеки та ознайомлюємо зі специфікою роботи підприємства загалом.

На нашому підприємстві є можливість внутрішніх професійних навчань для працівників різних рівнів, а також налагоджена співпраця з українськими та європейськими вищими навчальними закладами. Ми турбуємося про здоров’я й добробут наших працівників, забезпечуючи повний соціальний захист та  можливості для самореалізації.

Якщо у Вас виникли питання чи труднощі з надсиланням резюме, телефонуйте! +38 067 344 25 84, +38 067 344 66 86.

Вакантні робочі місця

Менеджер з персоналу

tel./fax: +38 067 344 25 84, +38 067 344 66 86

е-mаіl: personal@ifcem.if.ua

×