Замовити дзвінок
Вітаємо працівників та партнерів з запуском нової цементної лінії!
02.06.2018

31 травня 2018 року президент України Петро Порошенко відвідав  урочисте відриття нової, третьої лінії цементного виробництва ПрАТ «Івано-Франківськцемент». На заході були присутні представники місцевої влади, духовенства та українські й закордонні партнери підприємства.

 

Глава держави також ознайомився з роботою технологічної лінії та оглянув нові будівлі підприємства. ПрАТ «Івано-Франківськцемент» – один з найбільших виробників цементу в Україні, що випускає 2,4 млн тон цементу в рік (23% вітчизняного ринку). Основну долю у структурі нашого цементного виробництва складають  портландцемент М400 та М500 різних типів, шлакопортландцемент, спеціальні цементи – дорожній, тампонажний, пуцолановий. Запуск третьої технологічної лінії додасть 1,5 млн. тон цементу щорічно і дозволить збільшити частку ринку до 1/3.

Нова лінія оснащена механізованим складом та сучасним вагоноперевертачем українського виробництва, що значно прискорить вивантаження сировини. Фінансування будівництва нової лінії здійснювалось у співпраці зі Світовим Банком, Європейським Банком Реконструкції та Розвитку, Банком Данії, Райффайзенбанком (Австрія) та Укрексімбанком. Значну частину проекту профінансовано за рахунок власних коштів підприємства

“Дуже важливо, що угодою про асоціацію скористалося багато українських виробників, у тому числі і ваше підприємство. Сьогодні, коли ми відкриваємо нову лінію – це символ того, що у нас йде економічний розвиток, її відродження. І кожен українець має робити те, що роблять на Прикарпатті – будувати Україну щодня. Я вдячний кожному з вас за те, що ви не словом, а ділом будуєте країну”, – зазначив у своїй промові Петро Порошенко. І наголосив, що саме завдяки цементу нашого підприємства по всій Україні будуються нові красиві та технологічні будівлі й дороги.

За висновками Світового Банку, в 2014 році, ПрАТ «Івано-Франківськцемент» входить до 20-ки найкраще технологічно оснащених цементних виробництв світу. Станом на сьогоднішній день, є єдиним в Україні цементним виробництвом, яке на 100% перебуває у власності українців.