Замовити дзвінок
Відбувся п’ятий семінар для представників покрівельного бізнесу
03.10.2018

Минулого четверга, 27 вересня,  на території ПрАТ «Івано-Франківськцемент» відбувся семінар для представників українського покрівельного бізнесу на тему «FIBRODAH – нова фіброцементна покрівля». Цього разу він зібрав 25 учасників з Закарпатської області. В програмі семінару – екскурсія виробництвом, екскурсія на етажерку циклонних теплообмінників та майстер-клас із монтажу.

Нагадаємо, за останні два місяці це вже п’ятий такий семінар на території ПрАТ «Івано-Франківськцемент», в рамках яких підприємство відвідало уже 125 учасників з різних міст України. Одним з основних завдань семінарів є знайомство та обмін досвідом, обговорення тенденцій ринку покрівлі та навички роботи з новим продуктом, що є надзвичайно важливим у партнерських стосунках. Дякуємо всім учасникам та запрошуємо долучатися до наступних подій на нашому підприємстві

Фіброцемент – це сучасний екологічно чистий матеріал, який характеризується високою міцністю та довговічністю. До його складу входять цемент, армуючі волокна целюлози та мінеральні наповнювачі. ПрАТ «Івано-Франківськцемент» наразі є єдиним в Україні виробником фіброцементних листів. Технологія є новою для України, та в той же час, успішно використовується в Європі.