Відбувся круглий стіл “Цементобетон для доріг місцевого значення”
31.07.2019

30 липня на території ПрАТ “Івано-Франківськцемент” відбувся круглий стіл на тему “Цементобетон для доріг місцевого значення”.
Організатором події виступила: Асоціація виробників цементу України “Укрцемент”.
В заході прийняли участь представники обласних та міських рад, дорожніх служб регіону, віце-президент “Всеукраїнської дорожньої асоціації”, керівник департаменту науково-технічної та юридичної інформації асоціації “Укрцемент”, начальник лабораторії ПрАТ “Івано-Франківськцемент”, керівники об’єднаних територіальних громад, експерти з децентралізації дорожньої інфраструктури та інші.

Основну увагу було приділено питанню застосування технологій укочуваного бетону при капітальних ремонтах доріг місцевого значення, тому для виконавчих органів ОТГ ця подія була особливо цікавою.
Під час презентацій учасників було розкрито переваги, вартість та приклади будівництва бетонних доріг.

В ході активного обговорення – зійшлись на спільній думці, що при достатній відповідальності місцевої влади та активності територіальних громад питання якісного та довговічного покриття може бути вирішене вже в найближчому майбутньому. А заходи, подібні цьому, стануть імпульсом для старту цього процесу.