Робота підприємства в умовах карантину
27.03.2020

ПрАТ «Івано-Франківськцемент»  є одним із головним бюджетонаповнюючих підприємств Івано-Франківської області. І в цей складний час, нашим ключовим завданням, як соціально відповідального бізнесу, є забезпечення функціонування компанії в безпечному режимі зі  збереженням економічного балансу.

На жаль, вітчизняна економіка не має фінансових подушок, на відміну від економічно-розвинутих держав. Тому, важливо розуміти, що великий бізнес- це фундамент економічного розвитку, і сьогодні ми несемо соціальну відповідальність за фізичну на фінансову безпеку наших працівників, а це понад дві тисячі людей.

В даний час  ПрАТ «Івано-Франківськцемент» підтримує всебічний комплекс заходів, які вживає уряд для подолання наслідків коронавірусу. З перших днів спалаху COVID-19 впроваджені усі заходи карантинного характеру, рекомендовані державою.

Правила роботи в карантинному режимі:

– обов’язковий температурний контроль та миття рук при заході/виході на підприємство кожного працівника;

– робота з в захисних масках на робочих місцях;
– безперервна дезінфекція приміщень;
– діє правило «не більше трьох», збереження дистанції 1,5 метра;
– заборона рукостискань;

На підприємстві працює власний медичний заклад, що чітко організовує роботу із протидії розповсюдження епідемії, пильно слідкує за дотриманням рекомендацій, та координує усі дії, що, можуть нести додаткові ризики

На сьогоднішній день продуктивність підприємства сягає близько 50% від номінальної потужності – це критично необхідна величина, що дозволяє запобігти незворотнім факторам у роботі обладнання та дотриманні технологічних процесів. Ми вживаємо максимальні заходи, щоб зберегти баланс між безперервністю виробництва та організацією безпечного робочого середовища, а саме:

– більше 80% офісних служб переведено на дистанційну роботу;
– організовано довіз працівників з дотриманням правила «не більше 10»;-
– забезпечено харчування за системою «доставка-самовиніс».

На жаль, попит на продукцію різко впав, і ми змушені іти на ще більш радикальні дії, зменшуючи кількість робочих годин працівників. Для нас це критичні заходи, та ми, і надалі, направляємо усі ресурси, щоб наші працівники отримували платню та могли забезпечити свої родини в цей важкий кризовий час.

Ми контролюємо ситуацію на підприємстві, і у повній мірі складаємо собі звіт стосовно усієї неординарності ситуації та викликів, з якими зіткнулись.